Şehir İçi Fuar Taşıma

Değerli firmalar, firma sahipleri, taşımacılık şirketimiz olarak, şehir içi fuar taşımacılığı hizmetlerimizle sizlerleyiz. Evden eve taşımacılık, ofis ve kurumların taşınması, değerli eşyalarınızın özel şekilde taşınması hizmetlerimiz yanında, fuar katılımlarınızın için de firmamıza güvenebilirsiniz. Ürünlerinizi sergilemek istediğiniz fuarlar için firmamızla iletişime geçiniz. Size fuar tarihinizden önce program yapılarak, istediğiniz gün ve saatte, kesin şekilde hizmet sunulacaktır.

Katılım tarihinizde önce sizlere memnun kalacağınız şekilde taşımacılık yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Çok çeşitli ürünleriniz olabilir. Mobilya, gıda, el sanatları, tekstil gibi çok farklı ürünleri, özelliklerine göre taşıma imkanımız bulunmaktadır. Örneğin gıda ürünleriniz için, özel tasarım soğuk hava depolu araçlarımız mevcuttur.

Bunun yanında, tekstil taşımacılığı gibi uzmanlık isteyen alanlarda da özel şekilde paketleme yaparak taşımacılık yapmaktayız. Şehir içi fuar taşıma çalışmalarımızda, ürünlere ve sayısına uygun araçlarımızı tahsis ediyoruz. Taşımalarımız ve araçlarımız sigortalıdır. Nakliyat işlemlerimiz sırasında tüm mallarınızın sigortalı ve güvenli ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.